info@kompiuteriumeistraskaune.lt

 / 

SKAMBINKITE MUMS

8 630 64429

DARBO VALANDOS

Pirm – Šešt 10.00 – 20.00

Macbook aušinimo sistemos dulkių valymas

Apple Mac dulkių išvalymas Kaune

16 colių „MacBook Pro“ turi aušinimo sistemą su ventiliatoriais, apsaugančiais nuo perkaitimo. Laikui bėgant ventiliatoriuose gali kauptis dulkės ir šiukšlės, todėl jie gali pradėti veikti garsiai ir neefektyviai. Jeigu nesate susiję su technika, nerekomenduojama pačiam atidaryti „MacBook“ norint išvalyti ventiliatorius. Profesionaliam dulkių išvalymui geriau atneškite jį mums.

16 colių MacBook Pro ventiliatoriaus ir aušinimo sistemos valymas gali suteikti keletą privalumų, įskaitant:

Perkaitimo prevencija: ventiliatoriuose ir aušinimo sistemoje gali kauptis dulkės ir šiukšlės, todėl šiluma išsklaido neefektyviai ir kompiuteris gali perkaisti.

Našumo pagerinimas: švarus ventiliatorius ir aušinimo sistema gali padėti palaikyti optimalią „MacBook Pro“ darbinę temperatūrą, užkirsti kelią terminiam sutrikimui ir užtikrinti pastovų veikimą.

Ilgesnis tarnavimo laikas: sumažinus vidinių komponentų apkrovą, kurią sukelia per didelis karštis, reguliarus valymas gali padėti pailginti prietaiso tarnavimo laiką.

Ventiliatoriaus triukšmo mažinimas: švarūs ventiliatoriai mažiau skleis garsų ar nereguliarų triukšmą, todėl naudotojas bus tylesnis ir patogesnis.

Svarbu pažymėti, kad nors ventiliatorius galima valyti patiems, paprastai rekomenduojama tai atlikti profesionalui, kad nesugadintumėte laptopo. Nes yra daug subtilybių ardant apple mac nešiojamą kompiuterį ir aušinimo sistemą.

Jei manote, kad jūsų „MacBook Pro“ ventiliatorius reikia išvalyti, geriausia jį atnešti mums. Tai užtruks tik 3 valandas ir būsite ramūs žinodami kad Jūsų macbuko aušinimo sistema profesionaliai išvalyta.

Macbook pro dulkių valymo reguliarumas

Reguliari Apple laptopo aušinimo sistemos priežiūra, įskaitant pakartotinį valymą, yra svarbi siekiant užtikrinti optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą. Tačiau šios priežiūros dažnumas gali skirtis priklausomai nuo macbooko naudojimo ir aplinkos veiksnių.

Daugumai kompiuterio vartotoju macbookm pro sklandžiam veikimui užtikrinti turėtų pakakti valymo kasmet ar netgi kas du metus. Tačiau jei nešiojamą kompiuterį intensyviai naudojate tokioms užduotims, kaip žaidimai ar vaizdo redagavimas, rekomenduotume kompiuterį valyti kas šešis mėnesius ar bent kas metus.

Jeigu macbook kompiuterį dažnai naudojate dulkėtoje ar aplinkoje su gyvūnais, gali prireikti dažnesnės priežiūros. Stebėkite apple mac perkaitimo požymius, ir jei pastebėsite padidėjusią temperatūrą, sumažėjusį našumą arba dažną perkaitimą, tai aiškus požymis, kad atėjo laikas valyti dulkes ir pakeisti termo pastą.

Daugiau apie macbook dulkių valymo paslaugą.

DUK apie macbook valymą

Taip. Macbook ventiliatoriai gali būti išvalyti!

Jei ilgą laiką nevalėte Mac ventiliatoriai gali pradėti stipriai suktis ir garsiai ūžti. Peržiūrėkite foto. Net ant švariai ir tvarkingai atrodančio macbook ventiliatorių kaupiasi dulkės. Norite gerokai tylesnio ir geriau stabiliau veikiančio kompiuterio? Išvalykite macbook dulkes.

Taip galite. Reikalingi specialūs atsuktuvai, kurie skiriasi priklausomai nuo macbook modelių. Ir būkite labai atsargūs ardydami kompiuterį. Kadangi galite sugadinti specialų uždarymo/ atidarymo mechanizmą arba mikroschemas po dangčiu.

  • Specialiu atsuktuvu atsukite varžtelius kompiuterio apačioje
  • Atidarykite apatinį dangtelį atkeldami ir nuslinkdami jį
  • Išsiurbkite dulkes specialiu nestipriai traukiančiu siurbliu
  • Pinceto pagalba išimkite dulkes iš sunkiai pasiekiamų vietų
  • Išvalykite šepetėliu ventiliatorius
  • Išpūskite visas likusias dulkes

Iš dalies. Galite tik pravalyti dulkes, tačiau pilnai išvalyti neįmanoma. Bėda ta kad pučiant orą dulkės neturi per kur išeiti ir susikaupia ventiliatorių viduje. Kai kuriais atvejais tai gali net dar labiau pakenkti, nes ventiliatoriai gali užstrigti arba pradėti ūžti.

Jeigu daug naudojatės kompiuteriu rekomenduojame valyti kas metus. Jeigu naudojatės retai ir neintensyviai pakaks išvalyti dulkes kas dvejus metus.

 / 

PASLAUGOS

INFORMACIJA

ĮMONĖMS

KONTAKTAI

Iškvieskite meistrą, užduokite klausimą ar gaukite remonto kainą.

© KMK 2022. Sukurta tinklapiųkūrimas.lt

Susisiekti su kompiuteriu meistru Kaune