info@kompiuteriumeistraskaune.lt

 / 

SKAMBINKITE MUMS

8 630 64429

DARBO VALANDOS

Pirm – Šešt 10.00 – 20.00

Kompiuterio aušinimo sistemos / dulkių valymas

Daugelis kompiuterių savininkų nesuka galvos dėl kompiuterių aušinimo sistemos valymo. Deja kompiuterio vidaus valymas yra taip pat svarbu kaip ir virusų valymas. Naudojantis nešiojamu ar stacionariu kompiuteriu kaupiasi dulkės ir kitos nuosėdos. Kietėja procesoriaus aušinimo pasta pakeldama procesoriaus ir komponentų temperatūrą.

  • Kaista ir stipriai ūžia Jūsų kompiuteris?
  • Kompiuteris staiga išsijungia ir reikia laiko kol vėl galite jį įjungti?
  • Turite žaidybinį kompiuterį kuris stipriai kaista žaidžiant žaidimus?

Tai pirmi ženklai kad Jūsų laptopui ar desktopui reikalingas valymas. Ilgalaikis dulkių kaupimasis aušinimo sistemoje sutrikdo tinkamą oro padavimą. Tai priveda prie kompiuterio perkaitimo. Perkaitęs kompiuteris gali būti daugelio gedimų priežąstis.

Perkaitimas labai kenkia kompiuterio

  • Procesoriui
  • Grafinei plokštei
  • Pagrindinei plokštei
  • Kietam diskui

Nevalyta aušinimo sistema užsikimša ir kompiuteris stipriai kaista, – kaitindamas visus komponentus. Šie komponentai gali tiesiog sugesti ir gali tekti juos keisti naujais. Kai kuriais atvejais gali tekti net keisti kompiuterį, nes remonto kaina yra didenė negu naujo.

Perkaitimas taip pat labai kenkia kompiuterio kietam diskui. Tai gali privesti prie duomenų praradimo!

Reguliaraus kompiuterio dulkių valymo privalumai

  • Didžiausias reguliaraus kompiuterio valymo privalumas – ilgalaikis kompiuterio darbas. Puikiai aušinamas kompiuteris Jums tarnaus gerokai ilgiau.
  • Tylesnis kompiuterio darbas. Perkaitęs nešiojamas ar stacionarus kompiuteris dirba gerokai garsiau. Reguliarus valymas padeda sumažinti ventiliatoriaus darbo apkrovą ir apsukas, todėl išvalyti kompiuteriai dirba žymiai tyliau.
  • Kompiuterius patariame reguliariai išvalyti higienos sumetimais. Stacionarūs kompiuteriai sukaupia labai didelius dulkių kiekius, kur gali veistis ir erkutės ir kiti astma ar alergijas sukeliantys patogenai. Reguliarus valymas padeda to išvengti, nes išmetamas švarus oras iš Jūsų kompiuterio aušinimo sistemos.

NEŠIOJAMO KOMPIUTERIO DULKIŲ VALYMAS

Reguliarus nešiojamo kompiuterio dulkių valymas gerokai prailgins jo tarnavimo laiką.

Nevalomas laptopas pradeda garsiai ūžti ir stipriai kaisti. Perkaitimas gali privesti prie kompiuterio pagrindinės plokštės gedimo, kurį labai sunku ir brangu sutaisyti.

Reguliarus laptopo dulkių valymas Kaune padės atstatyti normalų kompiuterio darbą.

Išardysime ir išvalysime Jūsų nešiojamo kompiuterio ventiliatorius, dulkes nuo motinines plokštės, aušinimo groteles ir pakeisime procesoriaus ir grafinės plokštės termo pastą.


STACIONARAUS KOMPIUTERIO DULKIŲ VALYMAS

Stacionarūs kompiuteriai taip pat stipriai kaupia dulkes. Kadangi desktop kompiuteryje yra daug ventiliatorių, jie visi aplimpa dulkėmis ir kaitina kompiuterio komponentus.

Stacionaraus kompiuterio dulkių valymas užtikrins tinkamą PC darbą. Dulkių valymas padės procesoriui ir grafinei plokštei dirbti optimalia temperatura ir neperkaisti.

Mes išvalysime Jūsų stacionarų kompiuterį ir pakeisime aušinimo pastą. Išvalysime CPU ir GPU ventiliatorius, korpuso aušinimo ventiliatorius, aušinimo groteles, dulkes nuo pagrindinės plokštės ir kieto disko.

Žaidybinių kompiuterių dulkių valymas Kaune padės žaisti žaidimus maksimaliu pajėgumu, nebinant kompiuterio perkaitimo.


TERMOPASTOS KEITIMAS

Pakeisime Jūsų stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio termo pastą ir termo padus.

Nevalytas kompiuteris dažnai perkaista taip džiovindamas termo pastą. Nauja aušinimo pasta leidžia žymiai geriau perduoti karštį ventiliatoriams ir taip greičiau išsklaidyti karštį.

Kompiuterių termo pastos keitimas Kaune gali padėti sumažinti perkaitimo tikimybę ir padėti Jūsų kompiuteriui dirbti pilnu pajegumu ir optimalia temperatūra.

Aušinimo termopastos keitimas yra įskaičiuotas į kompiuterio dulkių valymo paslaugą.


GREITAI IR PROFESIONALIAI

Greitai ir profesionaliai išvalysime Jūsų stacionarų ar nešiojamą kompiuterį.

Saugumo sumetimais kompiuterį paimame ir atvežame išvalytą
tą pačią / sekančią dieną!

Taip pat galime atvykti ir išvalyti kompiuterį tiesiai Jūsų namuose. Kompiuterio valymas Jūsų namuose Kaune užtrunka iki 3 valandų ir yra ypač patogus stacionarių desktop kompiuterių savininkams, nes nereikia sunkaus kompiuterio niekur vežti.


Kompiuterio Ausinimo Valymas Kaune Kaina

KOMPIUTERIO DULKIŲ VALYMO KAINA KAUNE

Stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio dulkių valymas Jums kainuos 45€. Rašome kainas nes norime kad žinotumėte kiek tiksliai teks išleisti kompiuterio valymui.

Galime išvalyti visus stacionarių desktop kompiuterių modelius, tačiau mums reikės žinoti Jūsų laptopo modelį prieš jį išvalant. Kai kurie nešiojamų kompiuterių modeliai tiesiog yra neardomi ir negali būti išvalyti.

MEISTRO IŠKVIETIMAS

Kuo plačiau aprašykite problemą ar kompiuterio gedimą. Mes Jums paskambinsime ir sutarsime dėl kainos bei vizito datos

 / 

PASLAUGOS

INFORMACIJA

ĮMONĖMS

KONTAKTAI

Iškvieskite meistrą, užduokite klausimą ar gaukite remonto kainą.

© KMK 2022. Sukurta tinklapiųkūrimas.lt

Susisiekti su kompiuteriu meistru Kaune