info@kompiuteriumeistraskaune.lt

 / 

SKAMBINKITE MUMS

8 630 64429

DARBO VALANDOS

Pirm – Šešt 10.00 – 20.00

Acer Nitro nešiojamo žaidimų kompiuterio ventiliatoriaus ir aušinimo sistemos valymas

„Acer” žaidimų kompiuteris perkaista? Ventiliatoriai veikia itin garsiai? Nešiojamasis kompiuteris labai įkaista žaidžiant?

Jūsų nešiojamajam kompiuteriui reikia tinkamai išvalyti ventiliatorių ir jį iš naujo pertepti aušinimo pastą.

Galite tai padaryti patys arba išsikviesti profesionalą, kuris tai padarys jūsų namuose. Toliau rasite instrukcijas, bet tuo atveju, jei nuspręsite, kad tai per sunku, galite pasirinkti mūsų nešiojamojo kompiuterio ventiliatoriaus valymo paslaugą

KAIP IŠVALYTI „ACER NITRO” NEŠIOJAMOJO KOMPIUTERIO VENTILIATORIŲ

NUIMKITE APATINĮ DANGTELĮ

Padėkite nešiojamąjį kompiuterį apverstą ant neslystančios medžiagos. Stenkitės nenaudoti rankšluosčio ar kitos medžiagos, kuri gali sukelti statinę elektrą, nes tai gali sugadinti vidinius nešiojamojo kompiuterio komponentus.

Atsukite visus nuotraukoje parodytus varžtus naudodami mažą tikslų varžtų rinkinį. Nenaudokite standartinių didelių atsuktuvų, nes jie gali pažeisti varžtus. Labai sunku atidaryti galinį dangtelį, jei vienas iš varžtų užstrigęs.

Naudodami specialų įrankį atidarykite galinį dangtelį. Darykite tai atsargiai ir per visą perimetrą.

Nenaudokite jokio metalinio atidarytuvo ar peilio, nes tai gali sugadinti dangtelį.

Neskubėkite ir atidarykite jį lėtai bei kruopščiai.

ATJUNKITE BATERIJĄ

Pirmiausia atjunkite akumuliatorių. Atjunkite kabelį, einantį nuo baterijos iki pagrindinės plokštės. Tam naudokite plastikinį įrankį.

Stenkitės nepažeisti jokių laidų, nes dėl to gali įvykti baterijos gedimas.

IŠSUKITE VARŽTUS

Atsukite visus aušinimo sistemą laikančius varžtus. Vėlgi naudokite tikslų atsuktuvą, kad varžtai nebūtų pažeisti.

Yra 7 varžtai, kuriais CPU ir GPU aušinimo vamzdeliai tvirtinami prie pagrindinės plokštės. Išimkite juos visus ir sudėkite tokia pat tvarka ant magnetinio kilimėlio.

To prireiks, kad surinkdami nešiojamąjį kompiuterį varžtus galėtumėte įsukti tiksliai toje pačioje vietoje.

ATJUNKITE VENTILIATORIUS

Atjunkite ventiliatorius nuo pagrindinės plokštės. Kad būtų lengviau, atjunkite ir maitinimo lizdą.

Tam naudokite plastikinį kaištį, kad nepažeistumėte jokių kabelių ir jungčių.

NUIMKITE AUŠINIMO SISTEMĄ

Atsargiai nuimkite visą aušinimo sistemą. Plastikiniais dangteliais pakelkite ją nuo pagrindės plokštės iš visų pusių.

Dėl karščio, aušinimo pasta išdžiūsta. Dėl to aušinimo pasta ir pagalvėlės prilimpa prie pagrindinės plokštės. Niekada nenaudokite jėgos nuimdami aušinimo dalį, nes dėl to gali būti pažeistas CPU, GPU ar kitas mikroschemų rinkinys.

IŠVALYKITE DULKES

Dulkes nuo ventiliatorių pirmiausia pašalinkite minkštu šepetėliu. Dulkių kamuoliukus tarp grotelių ir ventiliatorių pašalinkite pincetu.

Nuo grotelių ir ventiliatorių dulkių perteklių nupūskite suslėgtu oru arba plaučių pagalba. Tik neleiskite ventiliatoriams suktis laikydami juos pirštais. Dėl didelio sukimosi greičio ventiliatoriaus sparneliai arba patys ventiliatoriai gali sugesti.

PAŠALINKITE SENĄ AUŠINIMO PASTĄ

Atsargiai pašalinkite visą pastą nuo nešiojamojo kompiuterio procesoriaus ir grafikos lusto. Pastą pašalinkite ir nuo aušinimo dalies.

Naudokite rankšluostinį popierių ir minkštą šepetėlį, kad pašalintumėte seną aušinimo pastą. Atkreipkite dėmesį, kad išdžiūvusios pastos dalys nepatektų į pagrindinę plokštę, nes vėliau dėl to gali kilti problemų.

Naudokite specialų skystį labai sausai aušinimo pastai pašalinti ir skystį aušinimo daliai valyti.

PAKEISKITE AUŠINIMO PAGALVĖLES

Išvalykite visas mikroschemas nuo senų aušinimo pagalvėlių.

Pakeiskite visas aušinimo pagalvėles. Naudokite tikslaus aukščio aušinimo pagalvėles, nes dėl per plonų aušinimo pagalvėlių gali sumažėti visų mikroschemų rinkinių aušinimo našumas.

UŽTEPKITE NAUJĄ AUŠINIMO PASTĄ

Nedidelį kiekį aukštos kokybės aušinimo pastos užtepkite ant procesoriaus ir grafikos mikroschemų rinkinio.

Jei mikroschemų rinkinys yra didesnis, pvz., GPU, rekomenduojame pastą užtepti X forma, kad padengtų visą mikroschemų rinkinį.

Jei mikroschemų rinkinys yra mažas, pavyzdžiui, CPU, rekomenduojame aušinimo pasta nubrėžti liniją.

Nedėkite per daug aušinimo pastos, nes dėl to pasta perpildys mikroschemų rinkinius, o tai nepadės jų tinkamai aušinti ir net pablogins padėtį.

SURINKITE AUŠINIMO SISTEMĄ

Atsargiai sudėkite aušinimo dalis į jų vietas. Stenkitės nejudinti aušinimo sistemos, nes dėl to aušinimo pagalvėlės ir mikroschemų rinkinių aušinimo pasta gali prilipti prie viršutinės dalies.

Aušinimo dalį stenkitės įstatyti 1 cm virš mikroschemų rinkinių, o kai ji bus tinkamai išlyginta, tiesiog įstumkite ją į vietą. Tokiu būdu pagalvėlės ir pasta prilips tiesiai prie tam skirtų aušinimo dalių vietų.

Vėl prijunkite abu ventiliatorius ir maitinimo lizdą prie nešiojamojo kompiuterio pagrindinės plokštės. Įsukite visus varžtus atgal į pradines vietas. Neužveržkite jų per daug, bet ir neleiskite jiems atsipalaiduoti. Raskite auksinį vuduriuką.

AKUMULIATORIUS IR DANGTELIS

Paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti, yra prijungti akumuliatorių. Atsargiai grąžinkite jungtį ten, kur ji buvo prieš nešiojamojo kompiuterio valymą.

Atidžiai apžiūrėkite nešiojamąjį kompiuterį. Patikrinkite, ar viskas tinkamai prijungta ir ar visos dalys yra savo vietose.

Išvalykite abi nešiojamojo kompiuterio apatinio dangtelio puses nuo dulkių ir grąžinkite jį į vietą. Kad įdėtumėte jį į vietą, turėsite naudokite pirštus ir šiek tiek švelniai jį paspauskite. Išgirsite spragtelėjimą, kai jis bus tinkamoje vietoje.

Patikrinkite, ar apatinis dangtelis laikosi savo vietoje ir ar tarp jo ir pagrindinio nešiojamojo kompiuterio korpuso nėra tarpų.

Sugrąžinkite visus varžtus į pradines vietas.

IŠTESTUOKITE VISKĄ

Pabandykite įjungti „Acer Nitro”. Jei nešiojamasis kompiuteris įsijungia, galite testuoti toliau. Kurį laiką palaukite ir patikrinkite, ar sukasi abu ventiliatoriai. Jei abu ventiliatoriai sukasi ir nesigirdi jokio keisto neįprasto triukšmo – geras darbas. Valymas beveik baigtas.

Kitas ir paskutinis žingsnis – išbandyti kitas dalis – touchpadą, klaviatūrą, Wi-Fi adapterį, garsą – visa tai reikia ištestuoti. Jei viskas veikia gerai – viskas baigta. Išvalėte „Acer” žaidimų nešiojamojo kompiuterio ventiliatorių ir aušinimo sistemą. Naudodamiesi nešiojamuoju kompiuteriu iš karto pastebėsite mažesnį karštį ir ventiliatoriaus keliamą triukšmą.

Jei kuri nors iš dalių neveikia, po valymo net negalite įjungti nešiojamojo kompiuterio arba paprasčiausiai neturite pakankamai įgūdžių, kad galėtumėte išvalyti nešiojamą kompiuterį patys, kreipkitės į mūsų LAPTOPO VENTILIATORIAUS VALYMO PASLAUGĄ KAUNE.

Galėsime laptopą išvalyti už jus arba patikrinti kas nepavyko nešiojamojo kompiuterio ventiliatoriaus valymo metu.

MEISTRO IŠKVIETIMAS

Kuo plačiau aprašykite problemą ar kompiuterio gedimą. Mes Jums paskambinsime ir sutarsime dėl kainos bei vizito datos
 / 

PASLAUGOS

INFORMACIJA

ĮMONĖMS

KONTAKTAI

Iškvieskite meistrą, užduokite klausimą ar gaukite remonto kainą.

© KMK 2022. Sukurta tinklapiųkūrimas.lt

Susisiekti su kompiuteriu meistru Kaune